B Mühendislik

B Müh. Yaz. Don. Bilg. İth. İhr. San ve Tic. Ltd. Şti   1993 yılında kurulmuş olup, elektrik dağıtım şebekeleri ve enerji nakil hatları projeleri üretimi sektöründe uzman kadrosuyla yıllardır hizmet vermektedir. Proje deneyimleri ve 20 yıldan fazladır edinilen tecrübe ve bilgi birikimiyle, çalışmalarını sürdüren firmamız proje üretimi sektöründe, gerek iş bitirme belgesi açısından, gerekse sektör standartları oluşturmak açısından  lider konumunda olup, Türkiye’de  adeta sektörünün danışman kurumu haline gelmiştir.

Enerji sektöründe proje üretiminde edindiği tecrübeyi, yazılım sektörüne de taşıyan firmamız, halihazırda birçok kamu ve özel sektör firmaları tarafından kullanılan b-PRO EDŞ ve b-PRO ENH yazılımlarını, 1999 yılından bugüne elektrik dağıtım sektörünün hizmetine sunmaktadır.

Yazılım sektöründe yakaladığı başarıyı geliştirerek devam ettirmeyi amaçlayan firmamız,b-infoGIS markası altında yazılım sektörüne endüstriyel ve günlük hayatı kolaylaştıracak çözümler sunmaktadır. Özellikle Coğrafi Bilgi Sistemleri (GIS) tabanlı yazılım ürünlerinde dünya çapındaki son teknolojileri yakından takip etmektedir. Çalışma takımını sürekli eğitimlerle geliştiren, yurt dışında bu alanda lider konumdaki firmalarla partner ve reseller olarak iş ilişkilerini devam ettiren, yenilikçi ve sektörde söz sahibi olmayı hedefleyen bir firmadır.

Firma Bilgileri

  • Telefon: (+90) 543 853 08 60
  • Faks: (+90) 242 316 27 00
  • Yetkili: -