Mahmut Gülerce Yazılım

EticSoft Hakkında

Eticsoft 9 yılda kazandığı yazılım ve e-ticaret tecrübesini birleştirip e-ticaret yazılımlarında uzmanlaşmış bir ekibin çalışma markası ve adıdır.

Eticsoft e-ticaret sistemlerinin web yazılımlarının nitelikleri ile sınırlı olmadığını düşünen ve sadece e-ticaret üzerine uzmanlaşmış kurumsal bir kimliktir. Bu sayede elektronik ortamda yapılması düşünülen satış etkinliklerinde, müşterilerine tecrübelerini aktarabilen, pratik satış politikaları etkili bir şekilde uygulayacak yazılımı oluşturan, geliştiren bir kurumsal kimlik olmayı; kısacası alternatifsiz olmayı hedeflemiştir. Yıllar boyunca uyguladığımız temel çalışma ilkelerimiz şunlardır:

İŞİN MUTFAĞINDA OLMAK !

Eticsoft olarak ihtiyaç duyulan uygulamayı alıp satmak yerine üretmeyi tercih ettik. Tüm sitelerimizdeki tüm hizmet ve yazılım ürünlerimiz tarafımızdan üretilmiştir.  Bu ürün ve çalışmalarımızın uzun soluklu olması, hem çok gelişmiş ürünlerimizin olmasına, hem bu ürünlerin dışa bağımlılıklarının olmamasına hem de müşterilerimize sorumluluk ve devamlılık anlayışımızı aktarmamıza aracı olmuştur.

Sadece son müşterilerimiz değil, sektördeki bir çok yazılım sağlayıcı, ürünlerimizi kullanmakta ve/veya kendi müşterilerine sağlamaktadır.

DEVAMLILIK !

Ürün ve hizmetlerimizin devam sürelerini klasik kısa ticari bakış açılarından (al-sat ve bırak) uzak tutup, “sürekli devam eden ortak çalışma” olarak tasarladık. Örneğin bir çok ürünümüz, hizmetimiz “ömür boyu” kullanım lisansı ile pazara sunulmaktadır. Referanslarımız içersinde bizimle birlikte çalışmaya başlamış, uzun yıllar bizimle çalışmış ve devam eden projelerimiz bulunmaktadır. Prensiplerimizi asla değiştirmiyoruz. Biz buna kısaca Eticsfot’un duruşu diyoruz. Bizim müşterilerimiz yok. Bizimle çalışmayı seçen partnerlerimiz var. Böylelikle arkamızda ölmüş projeler bırakmıyoruz.

Her yazılım ve hizmet ürünümüz, yanlız bulunduğumuz zamanın değil gelecek zamanın da gereksinimleri göz önüne alınarak geliştirilmektedir. Her son kullanıcımıza “sürekli desteği” sağlamak, ihtiyaçlarını dinleyip AR-GE çalışmalarımızı yönlendirmek başarımızın kaynağıdır.

İLERİ TEKNOLOJİ !

Ürün ve hizmetlerimizin ileri teknoloji standartları vardır. Bu standartların çerçevesini “ALTERNATİFSİZ ÜRÜN” iddiası kazanacak şekilde keskin çizgilerle çiziyoruz. Bu yüzden AR-GE çalışmalarımız toplam çalışma potansiyelimizin neredeyse tamamıdır. Satışa sunduğumuz ürün her türlü senaryo için denenmiş, alternatifi olmayacak kadar nitelikli, dünya pazarında öncü olmaktadır. Hizmet ve ürünlerimizi üretirken uyguladığımız standartlarımızın en önemlisi satış sonrası destek standartımızdır.

Bir yazılım veya servisin EticSoft imzası taşıması onun ALTERNATİFSİZ olduğunun göstergesidir.