San Bilgisayar

Acente yazılım sistemlerinin turizm endüstrisinin hızlı değişimine ayak uydurması için sürekli olarak yüksek performansta satışı arttırıcı ve kaliteli ürünler olması gereklidir. Bu doğrultuda firmamız olarak başarının müşteri beklentilerini karşılayan hatta aşan yüksek kaliteli hizmet, sürekli üretim ve geliştirme ile mümkün olabileceğine inanıyoruz.

San Bilgisayar olarak, araştırma ve geliştirme personeli ekibimizle birlikte bizler 20 yılı aşkın bir süredir 52 ülkede 500'den fazla turizm firması için yüksek kaliteli hizmet hedefli çözüm ortağı olarak pazarda olmaktan gurur duyuyoruz.

San Bilgisayar, sadece teknolojinin üstünlüğü ürünlerine yansıtmayı görev edinmeyip aynı zamanda müşterilerinin sorunsuz bir şekilde günlük teknoloji ile de entegrasyonu için çaba sarf eder. Turizmdeki uzmanlığımız bizim tam ve mutlak bir şekilde başarıya ulaşmamızı sağlamaktadır.

TURİZM PROFESYONELLERİ TARAFINDAN ÜRETİLEN YAZILIMLAR!” sloganımızdan da anlaşılacağı üzere San Bilgisayar seyahat endüstrisi ile ilgili olmayan herhangi bir yazılımı üretmez.

San Bilgisayar olarak, her zaman müşteri ihtiyaçlarına karşı duyarlığımız ve yaratıcılık felsefemiz ile çözüm ortalarının güvenini ve uzun sureli ilişkilerden dolayı dostluklarını da kazanmıştır .

Personelimizin müşterilerimizle olan ilişkileri sayesinde üretimin daha başarılı olduğuna ve bu suretle kalite taahhütlerimizin de arttığına inanıyoruz.

  • İlk 500 bilişim şirketinin 2013 yılı değerlendirmesinde Türkiye’ nin en büyük 40. Teknoloji firmasıyız.
  • SAN TSG Kobi Kategorisinde 2012 Yılı 1. si seçildi.
  • Yazılımlarımız 48 ülkede (Businnes Dergisi)
  • SAN TSG ‘nin iki büyük projesi (turizmhaberleri.com)
basvuru sag
mevzuat sag
olanaklar sag