Ant-Bim Yazılım

Şirketimiz Ant-Bim Yazılım olarak, Antalya Merkez ofisi ve Akdeniz Üniversitesi Teknokent ’te bulunan Arge Ofisi ile Turizm otelcilik alanında 1996 yılından beri hizmet vermektedir. Turizm sektöründe zincir ve münferit tesislere Şehir otelciliği ve Resort otelciliğine uygun otel otomasyon yazılımları üretiyoruz. Yaklaşık olarak 200 tesis ile çalışmaktayız. Referanslarımızı incelediğinizde bir çok zincir ve münferit otelde Önbüro, Satınalma, Stok, Cost, Muhasebe, POS, Devre mülk yönetimi, Kiosk Anket ve Kiosk Alakart Restoran Rezervasyon yazılımları, Operasyon Takip Sistemleri, CRM ve Personel çözümlerimiz entegre bir şekilde kullanılmaktadır.
Ant-Bim Bilgi Yönetim Sistemleri Otel işletmenizde operasyonların çok hızlı ilerlemesinde ve misafir memnuniyetini en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur. Otel içindeki operasyonların doğru yönetilmesi ve iletişimin uçtan uca sağlanması açısından yazılımlarımız operasyon ve yönetiminize büyük oranda destek sağlar. Sistemlerimiz güçlü raporlama araçları ve özellikleriyle Ön büro yönetimi, stok yönetimini ve maliyet analizlerinde en sağlıklı sonuçlar almanızı sağlar. Asyasoft yazılım Bilgi yönetiminiz için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm modülleri sunar. Yazılımlarımız 3.parti yazılımlara ihtiyaç duymadan tek noktadan çözüm üretir ve uzman kadrosuyla turizm sektörüne 7/24 hizmet vermektedir.
İlkelerimiz;
· Öncelikli müşteri memnuniyeti
· Bilgi güvenliği
· Kalıcı çözümler üretmek
· Bilgi yönetiminde 3.parti yazılımlara ihtiyaç duymadan tek noktadan çözüm sunmak
· Zaman tasarrufu
· Gelir arttırıcı pratik çözümler üretmek
· Yazılımlarımızın verimli ve etkin kullanımını sağlam

Asyasoft yazılım zincir ve münferit tesislere Şehir otelciliği ve Resort Otelciliğine uygun otel otomasyon yazılımları üretmektedir! (The Boss’s Signature Dergisi Şubat ’14)
· Asyasoft Yazılım Türkiye ‘nin önde gelen zincir otelleri ile çalışmaktadır. http://www.asyasoft.com.tr/references_list.asp?id=4&content=REFERANSLAR
· Asyasoft Mobile ile oteliniz cebinizde!( Android, ios işletim sistemli tüm akıllı telefonlardan otelinizi yönetebiliyorsunuz!)( http://www.asyasoft.com.tr/news.asp?id=35 )
· Kaya Grup Otelleri Asyasoft Otel Yönetim Sistemlerini Tercih etti! ( http://www.turizmgazetesi.com/news.aspx?id=67575 )
· Asyasoft yazılım talep ve ihtiyaca göre modül geliştirmeye devam edecek (Turizm Yatırım Dergisi _Ocak18. Sayı)

basvuru sag
mevzuat sag
olanaklar sag